W maju i w czerwcu odbył się szkolny turniej szachowy dla uczniów klas 1 i 2. Rozgrywki przeprowadzono systemem ,,każdy z każdym”, dzięki czemu wszyscy uczestnicy mieli okazję zmierzyć się ze sobą i sprawdzić swoje umiejętności. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, Młodzi szachiści wykazali się dużym zaangażowaniem, cierpliwością oraz umiejętnością logicznego myślenia. Niepokonanym w klasie pierwszej okazał...
się Eryk Baka, natomiast w klasie 2 Antek Jabczyk. Na zakończenie wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w turnieju. Najlepsi szachiści zostali dodatkowo nagrodzeni upominkami za osiągnięte wyniki. Wydarzenie było doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań oraz nauki zasad zdrowej rywalizacji. Zwycięzcom gratuluję i życzę powodzenia .
Robert Czubala
